Lapenes un Nojumes

Lapenes un nojume džādi risinājumu ikvienam!Lapene – praktiska un skaista dārza rota

Dārza lapenes un nojumes padarīs siltā laika baudīšanu vasarā vēl patīkamāku, ļaujot baudīt nesteidzīgas brokastis dārzā, rīkot dārza ballītes vai vienkārši atvilkt elpu no ikdienas steigas. Pat vienkārša dārza lapene, kas pareizi novietota un veidota, pielāgojot tieši Jūsu dārzam vai pagalmam, kalpos kā praktiska celtne un vienlaikus arī kā pievilcīgs dārza dekors
Ātra uzstādīšana
Visas uzstādītās terases tiek iepriekš izveidotas darbnīcā, lai pie klienta tās varētu maksimāli ātri un ērti uzstādīt.
Projektēšana
Katru projektu pielāgojam individuāli pēc klienta prasībām.
Profesionāla komanda
Komanda ar 9 gadu pieredzi, lapeņu projektēšanā un uzstādīšanā.
Piegāde
Nodrošinām piegādi saviem projektiem nodrošinām paši, neatkarīgi no lokācijas un izmēriem.

Zvani +371 29 828 152 un realizē ideju vai aplūko sadaļu "Lapeņu katalogs"

Latvijaskoks.lvKas jāzin par lapenēm?

1
Svarīgākie faktori

Ja dārza nojumes ierīkošana ir Jūsu sapnis un iecere, pirms tās īstenošanas ieteicams pārdomāt vairākus svarīgus kritērijus:

  • Dārza lielums – lapenes nojumes ir jāpielāgo atbilstoši dārza lielumam, proti, mazā dārzā gudrāk izvēlēties nelielas stacionārās vai arī pop-up jeb saliekamās dārza nojumes.Tāpat, ja pulcēšanās pagalmā plānota retāk, labāks risinājums būs tieši saliekamās nojumes.
  • Lapenes lielums – pielāgots gan dārzam, gan cilvēku skaitam, kas tajā uzturēsies visbiežāk.
  • Nojumes cena – atkarīga no lieluma, izmantotajiem materiāliem, dizaina un dažādiem papildelementiem.
  • Ar sienām vai bez – sienas var pasargāt no vēja un lietus ietekmes, kā arī kaitinošiem insektiem.
  • Sēdvietas – jāpadomā, cik sēdvietas atradīsies dārza nojumes iekšpusē un kā tās tiks izvietotas
  • Lapenes dizains – dažādas formas un krāsas, atšķirīga veida jumta konstrukcijas.
2
Dārza lapenes un nojumes un to pielietojumi

Lai arī lapenes lielākoties saistās ar patīkamu laika pavadīšanu dārzā vai pagalmā, nojumes mūsdienās var pielāgot arī dažādiem citiem mērķiem un vajadzībām. Lapenes ar jumtu un ar vai bez sienām nodrošina komfortablākus apstākļus, pasargājot no karstas saules vai vēja, kā arī nodrošinot dārza mēbeļu ilgāku kalpošanu.

Nojumes var veidot arī citiem praktiskiem nolūkiem, piemēram, malkas nojumes noderēs, lai pievilcīgā un kompaktā veidā uzglabātu kurināmos materiālus, pasargājot tos no lietus. Tāpat iespējams uzbūvēt arī nojumes, kas ir pietiekoši lielas, lai zem tām pabrauktu ar vieglo automašīnu. Un, protams, nojumes var izmantot arī citu piederumu novietošanai, piemēram, dārza tehnikas un instrumentu uzglabāšanai vasaras sezonā.

Risinājumu ir daudz un dažādi, tādēļ, ja vēlaties piepildīt arī savu īpašo ieceri, sazinieties ar mums, un mēs to palīdzēsim izdarīt

3
Piemērotas vietas izvēle

Izvēloties dārza nojumes vai lapenes novietojumu, jāņem vērā gan praktiskie aspekti, proti, tās izmantošanas nolūks, gan arī estētiskā nozīme. Ja lapenē baudīsiet atpūtu, to vēlams novietot vietā, no kuras paveras skaists skats uz apkārtējo vidi, piemēram, pie dārza vai ūdenskrātuves. Savukārt nojumi auto novietošanai var būvēt mājas tuvumā, ņemot vērā to, lai nojumei var ērti piekļūt gan ar auto, gan kājām.

4
Lapenes vai nojumes celšana un būvniecības regulējums

Lai izvairītos no pārpratumiem, pirms izvēlaties lapeni vai nojumi, izpētiet būvniecības regulējumu. Ja būvi plānots izmantot periodiski, piemēram, saliekamās dārza nojumes gadījumā, saskaņošana nav nepieciešama.

Savukārt, ja uz privātas zemes tiks veikta nojumes vai lapenes būvniecība ar mērķi to atstāt uz laiku, kas ilgāks par vienu gadu, celtniecību nepieciešams saskaņot ar būvvaldi. Sazinieties ar vietējo pašvaldību, lai noskaidrotu papildu informāciju.

Kontakti

Ēvalda Valtera iela 5 - 1, Rīga, LV-1021
Tel: +371 29828152
Tel 2:+71 29828387
Email : Mattartofpeace@gmail.com

Zvani mums

Izstrāde un atbalsts: SEO Media