Terases kvalitatīvai atpūtaiTerases

Ir vairāki iemesli, kādēļ cilvēki dod priekšroku terases, nevis, piemēram, lapenes būvniecībai. Katra māja un tās apkārtne ir atšķirīga, tādēļ, izvērtējot dažādus aspektus, labāks risinājums var būt tieši mājas terases būvniecība.
Terase ļauj apvienot komfortu, ko sniedz mājokļa tuvums, ar skaistumu, ko piedāvā daba, it īpaši, siltajā gada sezonā. Daudzi māju un vasarnīcu saimnieki sapņo par terasi, kur varētu baudīt maltīti svaigā gaisā, uzņemt ciemiņus vai vienkārši atpūsties. Mēs esam gatavi palīdzēt šo sapni piepildīt arī Jums!
Ātra uzstādīšana
Visas uzstādītās terases tiek iepriekš izveidotas darbnīcā, lai pie klienta tās varētu maksimāli ātri un ērti uzstādīt.
Projektēšana
Katru projektu pielāgojam individuāli pēc klienta prasībām.
Profesionāla komanda
Komanda ar 9 gadu pieredzi, terašu projektēšanā un uzstādīšanā.
Piegāde
Nodrošinām piegādi saviem projektiem nodrošinām paši, neatkarīgi no lokācijas un izmēriem.

Zvani +371 29 828 152 un realizē ideju!

Latvijaskoks.lvKas jāzin par terasēm?

1
Terases atrašanās vieta

Standarta variantā terases būvniecība tiek veikta kā turpinājums dzīvojamai ēkai, proti, pie ieejas, ēkas sānos, priekšā vai aizmugurē. Terase, kas veidota kā piebūve esošajai ēkai, ļauj paplašināt mājokļa platību par salīdzinoši izdevīgu cenu.

Atsevišķos gadījumos terases veido arī mājokļa vai saimniecības ēku otrajā stāvā, proti, uz jumta. Tāpat terases mēdz izbūvēt arī nošķirti no mājas, piemēram, dārzā.

2
Stabili terases pamati

Sākot mājas piebūves projektēšanu, vispirms jāizplāno terases pamati. Ja Jūsu mājoklis vēl tiek būvēts, terasi var iekļaut plānojumā uzreiz, ieliekot tai pamatus. Taču, ja iepriekš veidotu pamatu nav, visbiežāk terase tiek novietota uz stabiliem ķieģeļiem vai betona bloku pamatnes. Šajā procesā tiek nodrošināts, ka terases svara sadalījums ir vienmērīgi izkliedēts, novēršot tās pamatu nosēšanos.

3
Terases grīdas izvēle

Mūsu uzņēmuma komandas pieredze, prasmes un zināšanas ļauj īstenot dažāda apjoma un sarežģītības pakāpes projektus, tādēļ esam gatavi izveidot tieši tādu terasi, kādu vēlaties. Īpaši svarīgi ir izvēlēties īsto terases grīdu. Visbiežāk izmantotie risinājumi ir: keramiskās flīzes, betona plāksnes, bruģis un, protams, koka dēļu grīda.

Dēļu grīda ir īpaši iecienīta izvēle, jo koksne ir ekoloģisks un pievilcīgs materiāls. Terases dēļu montāža notiek ātri un kvalitatīvi, ņemot vērā koksnes īpatnības. Lai nodrošinātu ilggadīgu būvniecības objekta kalpošanu un augstu drošības līmeni, tiek izvēlēti kvalitatīvi terases dēļu stiprinājumi.

4
Jumta un sienas varianti terasei

Katra klienta vajadzības un vēlmes atšķiras, tādēļ piedāvājam izbūvēt terases ar jumtu, kas ir pieskaņots ēkai un saplūst ar tās dizainu, vai, tieši pretēji, ir veidots kā neatkarīga konstrukcija ar atšķirīgu dizainu.

Līdzīgi var izvēlēties arī sienas risinājumus. Vadoties pēc klienta vēlmēm, varam izbūvēt atvērtās terases nojumes bez sienām, kā arī daļēji atvērtas un pilnībā slēgtas terases, kurām izbūvētas visas sienas.

5
Celtniecības saskaņošana ar būvvaldi

Pirms terases celtniecības ieteicams konsultēties ar vietējo būvvaldi, noskaidrojot, vai Jums ir jāiesniedz dokumenti, kas nepieciešami piebūves celtniecībai. Vairumā gadījumu var tikt lūgts iesniegt paskaidrojuma rakstu, ja šī ir pirmās grupas būve.

Kontakti

Ēvalda Valtera iela 5 - 1, Rīga, LV-1021
Tel: +371 29828152
Tel 2:+71 29828387
Email : Mattartofpeace@gmail.com

Zvani mums

Izstrāde un atbalsts: SEO Media