Par Moduļu mājām

Terases kvalitatīvai atpūtaiEkonomisks, efektīvs un mūsdienīgs risinājums – moduļu mājas

Sava māja ir daudzu cilvēku sapnis, taču ne visi veic padziļinātu izpēti par šīs ieceres īstenošanas iespējām. Bieži vien ideju traucē īstenot dažādi stereotipi par to, ka koka mājas celtniecība ir ilgs un sarežģīts process, kas prasa apjomīgus ieguldījumus un pūles. Taču patiesībā mūsdienās, pateicoties tam, ka ir pieejami tādi moderni risinājumi kā karkasa mājas, sava mājokļa celtniecība var būt krietni vienkāršāka, nekā spējam iedomāties.
Salīdzinoši īsā laikā Jums ir iespēja iegūt savā īpašumā ēku, kas būs Jūsu māja – sākot no pamatiem, līdz pat jumtam.

Skatīt moduļu māju piedāvājumu šeit

Ātra uzstādīšana
Karkasa mājas tiek iepriekš izveidotas darbnīcā, lai pie klienta tās varētu maksimāli ātri un ērti uzstādīt.
Projektēšana
Katru projektu pielāgojam individuāli pēc klienta prasībām.
Profesionāla komanda
Komanda ar 9 gadu pieredzi, karkasa māju projektēšanā un uzstādīšanā.
Piegāde
Nodrošinām piegādi saviem projektiem nodrošinām paši, neatkarīgi no lokācijas un izmēriem.

Zvani +371 29 828 152 un realizē ideju!

Latvijaskoks.lvKas jāzina par koka mājām?

1
Galvenās karkasa māju priekšrocības
  • Ekoloģisks un “elpojošs” materiāls – salīdzinot ar betona vai ķieģeļu mājām, koka karkasa mājas ir izgatavotas no materiāla, kas nodrošina labāku gaisa cirkulāciju, un tas savukārt rada pozitīvu ietekmi uz mājokļa iemītnieku veselību un pašsajūtu ilgtermiņā.
  • Lieliska siltumizolācija – koksnei ir zema siltuma caurlaidība, tādēļ paneļu mājas, kas celtas no koka, nodrošinās teicamu siltumizolāciju, ļaujot samazināt apkures izmaksas. Savukārt vasarā šādā mājoklī būs patīkami vēsi.
  • Ātra būvniecība – ja salīdzinām ar standarta materiālu mājām, karkasa mājas projektēšana, būvniecība un iekšdarbu veikšana norit krietni ātrāk, nereti pat divas reizes ātrāk nekā cita veida būvēm. Ātrākais termiņš, kādā var uzcelt un pabeigt karkasa māju, ir daži mēneši, atkarībā no lieluma, izmantotajiem materiāliem un vēlamajiem risinājumiem.
  • Dažādi ēkas dizaina risinājumi – ja Jums jau ir sava ideja un projekts, kā māja izskatīsies, mēs to palīdzēsim īstenot. Tāpat piedāvājam izvēlēties arī no jau mūsu gataviem karkasa māju projektiem, kas pielāgoti dažādām vajadzībām un iespējām.
  • Viegla, taču izturīga konstrukcija – koka mājas ir ievērojami vieglākas par citu materiālu ēkām, kas nodrošina iespēju tās būvēt arī uz mīkstākas augsnes, un tām nav nepieciešami smagi pamati. Taču tajā pašā laikā karkasa mājas bez problēmām izturēs arī negaisus un sniegputeņus.
  • Būvēšana jebkurā laikā – pateicoties paneļu mājas unikālajām īpašībām, to var būvēt gan vasarā, gan ziemā.
2
Pašiem sava māja par saprātīgu cenu

Viena no priekšrocībām, kas īpaši jāizceļ, ir karkasa mājas cenas. Neatkarīgi, vai īstenosiet Jūsu projektu vai izvēlēsieties kādu no mūsu idejām, koka mājas cena vairumā gadījumu būs pat vairākas reizes zemāka nekā standarta mājas būvniecība vai gatavas mājas iegāde. Protams, paneļu mājas cenas ietekmē dažādi individuāli faktori, tai skaitā, iekšdarbos un ārpusē izmantotie materiāli un risinājumi.

3
Vai karkasa mājas ir piemērotas Latvijas apstākļiem?

Ņemot vērā, ka paneļu mājas kļūst arvien pieprasītākas un iecienītākas ne tikai Skandināvijā, Vācijā un citās valstīs, tai skaitā, Latvijā, var teikt, ka atbilstoši izbūvētas un aprīkotas, kvalitatīvas karkasa mājas noteikti ir mūsu apstākļiem piemērots un ilgmūžīgs risinājums.

4
Jumta un sienas varianti terasei

Kontakti

Ēvalda Valtera iela 5 - 1, Rīga, LV-1021
Tel: +371 29828152
Tel 2:+71 29828387
Email : Mattartofpeace@gmail.com

Zvani mums

Izstrāde un atbalsts: SEO Media